Wycieczka

Środa też była dla nas niezapomnianym dniem pełnym pozytywnych wrażeń i atrakcji. Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy spod przedszkola autokarem na naszą pierwszą przedszkolną wycieczkę do Inwałdu -do MINI -ZOO. Po przybyciu na miejsce czekała już na nas wesoła ciuchcia która zawiozła na na miejsce. Naszą niezwykłą przygodę rozpoczęliśmy  zabawą  na dmuchańcach, trampolinie i plenerowej sali zabaw. Oj działo się działo….Potem był odpoczynek i drugie śniadanko , oraz jazda na koniku. Na koniec wyruszyliśmy na spacer po ZOO poznając różne zwierzęta tam mieszkające. Dużą atrakcją okazało się dla nas karmienie zwierząt zakupioną paszą. Nikt z nas się nie bał i każdy chciał nakarmić kózkę, sarenkę czy osiołka. Była to dla na wspaniała przygoda. Utrudzeni na koniec zrobiliśmy sobie małą drzemkę w autobusie w drodze powrotnej do przedszkola.

Wycieczka maluszków-2