Witaj Maj!

W ostatnim tygodniu kwietnia dużo rozmawialiśmy o naszej Polsce. Przypomnieliśmy sobie symbole narodowe, wiemy już, jak wygląda flaga i godło, a także dowiedzieliśmy się, że Wisła jest najdłuższą rzeką w Polsce. Wyjątkowym wydarzeniem był nasz udział w przeglądzie piosenki ludowej „Na ludową nutę” w ramach obchodów majowych świąt. Z wielkim zaangażowaniem zaprezentowaliśmy piosenkę „Płynie Wisła”. Było bardzo uroczyście, a wspólne śpiewanie sprawiło nam dużo radości.  Podczas zajęć ćwiczyliśmy również swoją koordynację ruchową. Braliśmy udział w różnych ćwiczeniach gimnastycznych, skakaliśmy, biegaliśmy i wykonywaliśmy zadania ruchowe, dzięki którym stajemy się coraz sprawniejsi. To były dni pełne muzyki, ruchu i ciekawych wiadomości o naszej ojczyźnie!

Witaj Maj!