Wioska indiańska

Wioska indiańska „Arapaho” – w miniony piątek tj. 21.06 wybraliśmy się na nasze pierwszą wycieczkę autokarową do wioski indiańskiej „Arapaho”. Poznaliśmy „Wielkiego Wodza” witając się indiańskim okrzykiem. Wraz z Wodzem pokonywaliśmy różne sprawności takie jak: wdrapywanie się na pagórek po linie, chodząc boso po szyszkach, strzelając z łuku i mnóstwo innych przeszkód. Na koniec wycieczki szukaliśmy ukrytego skarbu w drobinkach piasku. Podróż powrotna bardzo szybko nam minęła, gdyż byliśmy bardzo zmęczeni i każdy z nas zasnął nabierając siła na dalszą część dnia.

Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.