Wtorek był dniem na który wszyscy czekali z niecierpliwością i ciekawością . W naszym ogrodzie przedszkolnym zawitał niezwykły Cyrk – w wykonaniu przedszkolaków który zadziwił i rozbawił zebranych gości -nasze ukochane rodzinki. Popisy cyrkowe przedstawione przez kolejne grupy zachwycały zebranych gości. My jako cudowne pajacyki wystąpiliśmy pierwsi, To był nasz drugi występ przed publicznością więc świetnie daliśmy radę, Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy dla mamy i taty piosenkę i wręczyliśmy wykonane upominki. Radość naszych rodziców była ogromna. Byli wzruszeni i zadowoleni. Każda rodzinka potem mogła spędzić wspólnie cza na pikniku korzystając z przygotowanych atrakcji. Nam oczywiście najbardziej spodobały się dmuchańce i związane z nimi harce. Dużą atrakcją były animacje i zabawy z cyrkowymi klaunami ,można było tańczyć i bawić się do woli. Każdy przedszkolak chciał też wziąć udział w loterii fantowej i wygrać dla siebie coś fajnego. Oj działo się działo i do domu wracać się nie chciało….Wspomnienia tych przemiłych chwil zostaną z nami na długi czas…..do następnego pikniku.
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Biuletyn Informacji Publicznej