Olimpiada i Rodzinny piknik

W minionym tygodniu oprócz zwykłych zajęć i zabaw mieliśmy Sportowa Olimpiadę Przedszkolaków. Z trudnymi sportowymi zadaniami poradziliśmy sobie wspaniale, pokazując ,że nie jesteśmy już” maluszkami” ale „Sportowcami na medal !” W kolejnym dniu odbył się długo oczekiwany piknik (artykuł w zakładce AKTUALNOŚCI) na którym super się bawiliśmy z naszymi rodzinami i kolegami z przedszkola. Bardzo dziękujemy naszym Drogim Rodzicom, którzy  pomagali nam w przygotowaniach i podczas pikniku ;Pani Dorotce – mamie Zuzi, Państwu Angelice i Adamowi rodzicom Hani, Państwu Ewie i Andrzejowi -rodzicom Frania, pani Patrycji mamie Blanki, pani Monice mamie Igusi, oraz wszystkim którzy nas wspomagali. Dzięki Państwa zaangażowaniu i ofiarności odbyła się ta wspaniała impreza, która dała nam wszystkim mnóstwo niezapomnianych wrażeń i radości!

Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.