Łąkowe przygody

Podczas Smykomultisensoryki, poznawaliśmy mieszkańców łąki. Rozmawialiśmy o biedronkach, motylach, pszczołach i żabkach, a podczas różnych zabaw odkrywaliśmy kolory, faktury i dźwięki związane z wiosenną łąką. Było dużo ruchu, śmiechu i sensorycznych niespodzianek.  Na zajęciach zamieniliśmy się także w małych ogrodników. Każdy mógł posadzić swoją cebulkę i dowiedzieć się, czego potrzebują rośliny, żeby rosnąć. Bardzo podobało nam się sadzenie i podlewanie naszych małych roślinek. Dużo czasu spędzaliśmy również na świeżym powietrzu. Korzystaliśmy z pięknej pogody, bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym, biegaliśmy, obserwowaliśmy przyrodę i cieszyliśmy się wspólną zabawą.  To był bardzo radosny i kolorowy czas pełen wiosennych odkryć!

Łąkowe przygody
« z 2 »