Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Powitajmy Panią Wiosnę – miniony tydzień przyniósł nam pełno pozytywnej energii związanej z nadejściem upragnione wiosny. Wspólnie szukaliśmy znaków, zwiastujących jej nadejścia. Uczestniczyliśmy w przedstawieniu, gdzie aktorami byli nasi starsi koledzy z gr. VI, którzy także szukali jej zwiastunów. Natomiast podczas zajęć z integracji sensorycznej, rozszyfrowaliśmy powiedzenie w „Marcu jak w garncu”.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Magia w przedszkolu…- tak właśnie mogliśmy doświadczać prawdziwej magii wraz z zaproszonym do naszego przedszkola Panem Humorkiem. Mogliśmy doświadczyć niezwykłych sztuczek magicznych, które budziły zachwyt nie tylko najmłodszych. Świętowaliśmy także „Dzień Kobiet”, nasi przeuroczy koledzy obdarowali nas, cudnymi podarunkami.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Dzień Kota – w ubiegłym tygodniu obchodziliśmy dzień kota, rozmawialiśmy na temat zwyczajów tych milusińskich przyjaciół, o ich potrzebach i jak należy się nimi opiekować. Wraz z panią psycholog Alina zapoznaliśmy się z elementami jogi. Odwiedziła nas również p. Magdalen Osoba, która przeczyłam nam bajkę o przygodach Kubusia Puchatka.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Dbamy o zdrowie – miniony tydzień upłynął nam na rozmowach nt. zdrowego trybu życia czyli o tym jak należy się odżywiać, że ruch to zdrowie, Jak dbać o higienę osobistą itd. Wybraliśmy się również na pierwszy „wiosenny” spacer alejkami przedszkolnego ogrodu. W środę gościliśmy p. Madzię, z która bawiliśmy się na zajęciach z integracji sensorycznej.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
W karnawale same bale – czekaliśmy, czekaliśmy aż się doczekaliśmy ….BAL KARNAWAŁOWY – który zgromadził w naszej przedszkolnej sali same piękne postacie i to nie tylko z bajek. Bawiliśmy się w takt skocznej muzyki, którą zafundowała nam p. Lena Bajer. Wszyscy tańczyliśmy skakaliśmy z wielkim uśmiechem na twarzy- było po prostu suuuuuuuuuuuuuper!!!! W minionym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć kolejnego rodzica – pana Piotra, który przeczytał nam „Lokomotywę” oraz przygody „Kici Koci” – serdecznie dziękujemy.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Jasełka dla babci i dziadka – miniony tydzień upłynął nam na wielkich emocjach związanych z naszym pierwszym występem dla tak dużej publiczność i na tak wielkiej Sali. Nie ukrywamy, że bardzo byliśmy stremowani, ale występ wyszedł nam przepięknie, a dla kogo? Oczywiście dla naszych kochanych dziadków i babć. Oprócz tak ważnego wydarzenia, odkrywaliśmy świat podczas zajęć. Odwiedziła nas również p. Agnieszka – mama naszej koleżanki Amelki, która przeczytał nam bajkę pt. „Śpiąca królewna” – bardzo dziękujemy
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Nasi Dziadkowie – miniony tydzień upłynął nam na przygotowaniu się do święta naszych kochanych Dziadków, szlifowaliśmy wierszyki oraz piosenki na występ. Również obchodziliśmy przy okazji zajęć z integracji sensorycznej „Dzień pizzy” podczas, których sami przygotowaliśmy pyszna pizze.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Zima biała – ubiegły tydzień upłynął nam na rozmowach o zimie, która rozgościła się u nas na dobre. Uczestniczyliśmy jak co tydzień w zajęciach rytmicznych oraz tanecznych. W tym tygodniu również odbyły się zajęcia z integracji sensorycznej, tym razem tematem był „zielone żabki”.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Świąteczny czas – chociaż świętą już za nami to chcemy wspomnieć ten radosny czas jaki spędziliśmy w naszym przedszkolu – ubierając choinkę, śpiewając wspólnie kolędy, życząc sobie przy opłatku samych wspaniały i zdrowych dni.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Biuletyn Informacji Publicznej