Pszczoły – w minionym tygodniu odwiedził nas tata jednej z naszych koleżanek – pan Paweł Osoba, który prowadzi swoją pasiekę. Podczas spotkania, mogliśmy się dowiedzieć wielu ciekawych informacji na temat życia pszczół oraz jak ważną rolę spełniają w życiu człowieka. Pan Paweł opowiedział nam jak pozyskuje się słodki miód oraz inne wyroby pszczelarskie. Mogliśmy obserwować w szklanej ramce prawdziwe pszczoły na czele z królową. Oczywiście na koniec – najsmaczniejsza część spotkania – degustacja przepysznego miodu, mniam . Dziękujemy za przybycie do naszego przedszkola oraz za wspaniałe spotkanie.
Nie wybrano żadnej galerii lub galeria została usunięta.
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Biuletyn Informacji Publicznej