Witaj Wiosno !

Miniony tydzień  upłynął nam w wiosennym nastroju. Obserwowaliśmy zmieniającą się przyrodę w okolicy naszego przedszkola. Postanowiliśmy przyspieszyć trochę kwitnienie kwiatów i sami je malowaliśmy na powitanie wiosny. Oprócz tego poznajemy litery, ćwiczymy czytanie i liczenie. Z okazji „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci” odwiedziliśmy Bibliotekę Pedagogiczną aby w bajkowym stylu, czytać i bawić się. Czekały tam na nas „świąteczne niespodzianki”. Dziękujemy .

Witaj wiosno!
« z 2 »