W gospodarstwie

Ten tydzień spędzamy na farmie poznając różne zwierzęta domowe. Dzieci wzbogaciły słownictwo nt. życia na wsi, utrwaliły nazwy i wygląd zwierząt domowych, doskonaliły umiejętności liczenia przeliczając zwierzęta, tworząc zbiory o określonej liczbie elementów. Zrobiły też koncert na wiejskim podwórku naśladując odgłosy zwierząt w zabawie muzycznej i logopedycznej. Wykonały świnkę – składankę z elementów, a w ćwiczeniach grafomotorycznych i przy malowaniu obrazków przedstawiających zwierzęta, wdrażały się do precyzyjnego rysowania po linii i dokładnego zapełniania płaszczyzny kolorem.
Wtorek był uroczystym dniem naszych Pań w przedszkolu i naszych dziewczynek. Dzięki pomocy naszych kochanych Mam z Rady Rodziców święto umilone zostało wspaniałymi prezentami dla dziewczynek i niespodziankami dla wszystkich. Bardzo dziękujemy!!!

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat” i wręczyli piękne niespodzianki.

W gospodarstwie