Te małe rączki serduszko trzymają,
bo Was Mamo i Tato bardzo kochają!
Za to, że jesteście, tulicie, wspieracie
i bez względu na wszystko – zawsze kochacie!
Za bajki, buziaki, za rękę w drodze
i za to, że jesteście przy mnie na co dzień!
DZIĘKUJEMY!
Te małe rączki serduszko trzymają,
bo Was Mamo i Tato bardzo kochają!
Za to, że jesteście, tulicie, wspieracie
i bez względu na wszystko – zawsze kochacie!
Za bajki, buziaki, za rękę w drodze
i za to, że jesteście przy mnie na co dzień!
DZIĘKUJEMY!