Mikołajkowy czas

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.
Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego Przedszkola, lecz zanim zaczął odwiedzać dzieci w grupach, obejrzał na wystawie przygotowane przez nich prace na gazetce przedszkolnej.
Gdy gość zawitał w naszej sali dzieci zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.
To nie był jednak koniec mikołajkowych niespodzianek w tym roku. We wtorek dzieci czekała kolejna niespodzianka, przygotowana przez rodziców z naszej grupy którzy przygotowali przedstawienie teatralne pt „Zaczarowany Mikołaj”i gdy Mikołaj został odczarowany okazało się ,że znowu ma prezenty dla dzieci. Radości i wrażeń nie było więc końca. Dni te na długo pozostaną w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Mikołajkowy czas