Za nami piękne, wspólne chwile, spotkanie z rodzicami , wigilia i piękny kolędniczy występ. Wszystkie te wydarzenia związane są ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku podczas wigilii, odwiedzili nas „niespodziewani goście”, przedstawiciele Rady Rodziców z naszej grupy, i jak zwyczaj każe, zaprosiliśmy do wspólnego stołu. Dziękujemy wszystkim rodzicom za kolędowanie i za świąteczne życzenia. Zobaczcie te magiczne wydarzenia, które przeżyliśmy .
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Biuletyn Informacji Publicznej