Kadra

Dyrektor: mgr Beata Biela, specjalność:

    • wychowanie przedszkolne,
    • zarządzanie placówką edukacyjną,
    • gimnastyka korekcyjna

Nasi wychowawcy

W bieżącym roku szkolnym 2018/19 nauczyciele pracują w następujących grupach:

GRUPA I
wychowawca: mgr Dorota Kosowska- Możdżeń
nauczyciele wspomagający: lic. Monika Skwarczyńska
                                            
obsługa : Maria Szyszka

GRUPA II
wychowawca:mgr Iwona Węgrzyn
nauczyciel wspomagający: mgr Anna Bernacik
                                           
obsługa :Dorota Babiuch

GRUPA III
wychowawca:mgr Jadwiga Hylaszek
nauczyciel wspomagający:mgr Beta Musiał

obsługa: Anna Kukowska

GRUPA IV
wychowawca: mgr Elżbieta Maciejczyk
nauczyciel wspomagający:mgr Marzena Czyczyło

obsługa: Wioleta Grębska

GRUPA V
wychowawca:mgr Barbara Augustyniak
nauczyciel wspomagający:mgr Anna Klaja

obsługa: Grażyna Stanek


GRUPA VI
wychowawca: mgr Marta Bień
nauczyciel : mgr Beata Biela ,mgr Anna Klaja

obsługa: Anna Michalak

Język angielski :mgr Jolanta Kubas

DODATKOWE SPECJALIZACJE NAUCZYCIELI:

-logopedia
-oligofrenopedagogika
-gimnastyka korekcyjna
-diagnoza i terapia pedagogiczna

ZAJĘCIA DODATKOWE PROWADZĄ:

-katecheta
-instruktor nauki pływania
-trener łyżwiarstwa
-nauczyciel w-f
-trener piłki nożnej
-instruktor tańca
-nauczyciel rytmiki
-nauczyciele skrzypiec

 

  • Aktualności

  • Co w menu?

    śniadanie:
    Chleb z masłem,szynka śnieżna
    ogórek,szczypiorek,kawa z mlekiem
    II ŚNIADANIE jabłko
    obiad:
    zupa jarzynowa z ziemniakami
    kluski na parze z gorzką czekoladą,polewa truskawkowa
    kompot
    podwieczorek:
    chleb z masłem,mozzarella
    pomidor,szczypiorek,herbata z cytryną
    śniadanie:
    Zupa mleczna z płatkami owsianymi
    chleb orkiszowy z masłem,ser żółty,rzodkiewka
    II ŚNIADANIE winogrona
    obiad:
    zupa koperkowa z lanym ciastem
    ziemniaki,schab duszony,surówka z białej kapusty z marchewką
    ogórkiem i porem,kompot
    podwieczorek:
    ciasto marchewkowe,(wypiek własny)herbata miętowa,gruszka
    śniadanie:
    Graham z masłem,jajko na twardo
    ogórek,papryka,szczypiorek,kakao
    II ŚNIADANIE jabłko
    obiad:
    żurek z ziemniakami i kiełbasą
    risotto z mięsem i sosem pomidorowym,brokuł,kalafior gotowany,kompot
    podwieczorek:
    sałatka owocowa z galaretką i rodzynkami,herbatniki
    śniadanie:
    Grahamka z masłem,polędwica drobiowa,pomidor,kawa z mlekiem
    II ŚNIADANIE mandarynka
    obiad:
    rosół z makaronem,ziemniaki,kotlet drobiowy,mizeria z jogurtem naturalnym,kompot
    podwieczorek:
    rogaliki z pastą twarogową ,napój miodowo-cytrynowy
    śniadanie:
    Płatki kukurydziane z mlekiem
    chleb żytni z żurawiną,masłem
    i miodem
    II ŚNIADANIE sok owocowy"marwit"
    obiad:
    zupa krem z brokułów z groszkiem ptysiowym,ziemniaki,dorsz z pieca
    marchewka z groszkiem
    kompot
    podwieczorek:
    kisiel,banan