Kadra

Dyrektor: mgr Beata Biela, specjalność:

    • wychowanie przedszkolne,
    • zarządzanie placówką edukacyjną,
    • gimnastyka korekcyjna

Nasi wychowawcy

W bieżącym roku szkolnym 2018/19 nauczyciele pracują w następujących grupach:

GRUPA I
wychowawca: mgr Dorota Kosowska- Możdżeń
nauczyciele wspomagający: lic. Monika Skwarczyńska
                                            
obsługa : Maria Szyszka

GRUPA II
wychowawca:mgr Iwona Węgrzyn
nauczyciel wspomagający: mgr Anna Bernacik
                                           
obsługa :Dorota Babiuch

GRUPA III
wychowawca:mgr Jadwiga Hylaszek
nauczyciel wspomagający:mgr Beta Musiał

obsługa: Anna Kukowska

GRUPA IV
wychowawca: mgr Elżbieta Maciejczyk
nauczyciel wspomagający:mgr Marzena Czyczyło

obsługa: Wioleta Grębska

GRUPA V
wychowawca:mgr Barbara Augustyniak
nauczyciel wspomagający:mgr Anna Klaja

obsługa: Grażyna Stanek


GRUPA VI
wychowawca: mgr Marta Bień
nauczyciel : mgr Beata Biela ,mgr Anna Klaja

obsługa: Anna Michalak

Język angielski :mgr Jolanta Kubas

DODATKOWE SPECJALIZACJE NAUCZYCIELI:

-logopedia
-oligofrenopedagogika
-gimnastyka korekcyjna
-diagnoza i terapia pedagogiczna

ZAJĘCIA DODATKOWE PROWADZĄ:

-katecheta
-instruktor nauki pływania
-trener łyżwiarstwa
-nauczyciel w-f
-trener piłki nożnej
-instruktor tańca
-nauczyciel rytmiki
-nauczyciele skrzypiec

 

  • Aktualności

  • Co w menu?

    śniadanie:
    Chleb z masłem, wędzony filet z kurczaka, ogórek, kawa z mlekiem
    II ŚNIADANIE jabłko
    obiad:
    Kapuśniak z ziemniakami i kiełbaską drobiową, koperek,
    leniwe pierogi z masłem, arbuz, kompot
    podwieczorek:
    chleb z masłem, mozarella, pomidor, szczypiorek, herbata
    śniadanie:
    Zupa mleczna z płatkami owsianymi, graham z masłem,
    ser żółty, pomidor, szczypiorek
    II ŚNIADANIE kiwi
    obiad:
    zupa krem jarzynowa z groszkiem ptysiowym, ziemniaki, kotlet mielony z indyka, mizeria z jogurtem naturalnym, kompot
    podwieczorek:
    kisiel, banan
    śniadanie:
    Bułka z masłem, polędwica z kurczaka, pomidor, szczypiorek, kakao
    II ŚNIADANIE nektarynki
    obiad:
    zupa pomidorowa z makaronem, zielona pietruszka, ziemniaki, kurczak z warzywami (papryka, fasolka szparagowa, kukurydza, marchewka), kompot
    podwieczorek:
    racuszki z bitą śmietaną i borówkami, herbatka owocowa
    śniadanie:
    Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, graham z masłem, ser żółty, pomidor
    II ŚNIADANIE gruszka
    obiad:
    zupa jarzynowa z kaszą manną, łazanki z mięsem i kapustą, kompot
    podwieczorek:
    koktajl truskawkowy (jogurt naturalny, zmiksowane truskawki), herbatniki
    śniadanie:
    Chleb z masłem, pasta z sera białego z truskawkami, kakao
    II ŚNIADANIE sok owocowy
    obiad:
    zupa koperkowa z lanym ciastem, ziemniaki, dorsz z pieca, marchewka z groszkiem, kompot
    podwieczorek:
    galaretka truskawkowa, chrupki kukurydziane, melon