Choinka u p.Prezydenta

W tym roku, nasza grupa przygotowała ozdoby i dekorowała choinkę w Urzędzie Miasta. Pan Prezydent towarzyszył nam w pracy dzielnie wieszając ozdoby na najwyższych gałązkach. Mali kolędnicy pięknie wystąpili ,nasz śpiew i gorące życzenia słychać było na wszystkich piętrach urzędu. Wielkie brawa, mnóstwo radości. wiadomo prezenty. Dziękujemy Panu Prezydentowi Januszowi Chwierutowi za zaproszenie przedszkolaków i piękne upominki.

Choinka u prezydenta

wiadomości o tym wydarzeniu także pod tym linkiem;