Kronika (0 wiadomości).

piątek

KATECHEZA katechetka : Beata Musiał 8.00 -8.30 – grupa VI 8.30 – 9.00 – grupa V RYTMIKA  10.30-1045  grupa I 10.45-11.00 grupa II JĘZYK ANGIELSKI Poranek z j.angielskim 8.00-9.00 grupa I lub II zamiennie 9.00 – 9.30   grupa III 9.30 – 10.00 grupa IV 10.00 -11.00 grupa VI 11.00-12.00  grupa V     Pokaż całość...

Opublikowano również w Piątek | Komentowanie zostało zablokowane

czwartek

PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLE  zajęcia i zabawy ruchowe dla całych grup(dziewczynek i chłopców) prowadzący trener: Adrian Stanek zajęcia na boisku sportowym “orlik” lub w sali gimastycznej SP nr 2 9.05  GRUPA IV 10.00-10.30             GRUPA V 10.30-11.00             GRUPA VI 11.00-11.30 16.05 GRUPA III 10.00-10.30             GRUPA V   10.30-11.00              GRUPA VI 11.00-11.30 23.05 GRUPA IV 10.00-10.30              GRUPA […] Pokaż całość...

Opublikowano również w Czwartek | Komentowanie zostało zablokowane

środa

TANIEC GRUPA I      10.15-10.30 GRUPA II     10.35-10.50 ORAZ            10.55-11.25  8.05 –  GRUPA III  15.05 – GRUPA IV 22.05 –  GRUPA III 29.05 – GRUPA  III UWAGA ZE WZGLĘDU NA INNE ZAJĘCIA  GRUPA III I IV BĘDZIE MIAŁA ZAJĘCIA NAPRZEMIENNE W ŚRODĘ LUB WE WTOREK. BASEN Trener; Anna […] Pokaż całość...

Opublikowano również w Środa | Komentowanie zostało zablokowane

wtorek

TANIEC 7.05 9.00-9.30    GRUPA V 9.35-10.05   GRUPA VI 10.10-10.40  GRUPA IV 14.05 9.00-9.30    GRUPA V 9.35-10.05   GRUPA VI 10.10-10.40  GRUPA III 21.05 9.00-9.30    GRUPA V 9.35-10.05   GRUPA VI 10.10-10.40  GRUPA IV 28.05 9.00-9.30    GRUPA V 9.35-10.05   GRUPA VI 10.10-10.40  GRUPA IV KOSZYKÓWKA  trener: Wojciech Porębski  zajęcia sportowe odbywają się w sali […] Pokaż całość...

Opublikowano również w Wtorek | Komentowanie zostało zablokowane

poniedziałek

JĘZYK ANGIELSKI Poranek z j.angielskim : grupa VI ( zabawy,rymowanki,wierszyki,dialogi, utrwalenie słownictwa) 9.00- 9.15    grupa I 9.15 – 9.30   grupa II 9.30- 10.00  grupa IV 10.00-11.00 grupa  V 11.00-12.00 grupa VI KATECHEZA katechetka :Beata Musiał 10.30 -11.00  grupa VI 11.00 – 11.30  grupa V Pokaż całość...

Opublikowano również w Poniedziałek | Komentowanie zostało zablokowane
  • Aktualności

  • Co w menu?

    śniadanie:
    Chleb z masłem, wędzony filet z kurczaka, ogórek, kawa z mlekiem
    II ŚNIADANIE jabłko
    obiad:
    Kapuśniak z ziemniakami i kiełbaską drobiową, koperek,
    leniwe pierogi z masłem, arbuz, kompot
    podwieczorek:
    chleb z masłem, mozarella, pomidor, szczypiorek, herbata
    śniadanie:
    Zupa mleczna z płatkami owsianymi, graham z masłem,
    ser żółty, pomidor, szczypiorek
    II ŚNIADANIE kiwi
    obiad:
    zupa krem jarzynowa z groszkiem ptysiowym, ziemniaki, kotlet mielony z indyka, mizeria z jogurtem naturalnym, kompot
    podwieczorek:
    kisiel, banan
    śniadanie:
    Bułka z masłem, polędwica z kurczaka, pomidor, szczypiorek, kakao
    II ŚNIADANIE nektarynki
    obiad:
    zupa pomidorowa z makaronem, zielona pietruszka, ziemniaki, kurczak z warzywami (papryka, fasolka szparagowa, kukurydza, marchewka), kompot
    podwieczorek:
    racuszki z bitą śmietaną i borówkami, herbatka owocowa
    śniadanie:
    Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, graham z masłem, ser żółty, pomidor
    II ŚNIADANIE gruszka
    obiad:
    zupa jarzynowa z kaszą manną, łazanki z mięsem i kapustą, kompot
    podwieczorek:
    koktajl truskawkowy (jogurt naturalny, zmiksowane truskawki), herbatniki
    śniadanie:
    Chleb z masłem, pasta z sera białego z truskawkami, kakao
    II ŚNIADANIE sok owocowy
    obiad:
    zupa koperkowa z lanym ciastem, ziemniaki, dorsz z pieca, marchewka z groszkiem, kompot
    podwieczorek:
    galaretka truskawkowa, chrupki kukurydziane, melon