Witamy na nowej stronie Miejskiego Przedszkola nr 16 w Oświęcimiu

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli komitetu rodzicielskiego poszczególnych grup na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 24 września 2020r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali grupy III.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021

Z radością witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.
Szczególnie ciepło witamy nasze Maluszki, które po raz pierwszy przekraczają próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości. Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo zdrowia, radości, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

 Zgodnie z wytycznymi MEN i GIS nasze przedszkole będzie działało, według ściśle określonych wytycznych, w terminie od 1.09.2020 do odwołania.
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, dzieci, pracowników oraz  Państwa rodzin, prosimy o wyrozumiałość i ścisłą współpracę z personelem, a także stosowanie się do obowiązujących procedur  oraz odpowiedzialne zachowanie.

Rodziców prosimy o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa dzieci i pracowników obowiązującą w naszym przedszkolu oraz wypełnienie i podpisanie oświadczenia