Dobroczyncy naszego przedszkola

  • OMAG – Pan Tadeusz Dziędziel;
  • PWiK sp.z.o.o Pan Andzrej Janus
  • BŁACHUT-mięso, wędliny
  • ELVIT- Państwo Meus
  • STALMET Pan Łukasz Marcela
  • AGENA – Pan Wiesław Topór, Oświęcim;
  • Piekarnia-cukiernia Pan Robert Tyran, Polanka Wielka;
  • Herbaciarnia KONESER – Pani Małgorzata Umińska;
  • SPOŁEM PSS Bielsko-Biała;
  • EMPORIO sklep odzieżowy
  • CHROMAT-studio fotograficzne
  • OŚRODEK KULTURY W BRZESZCZACH
  • “U JACKA”-księgarnia
  • OGRODNICTWO-Pan Przemysław Sadlik
  • ANDA TRANS- Dawid Hylaszek
  • CASABLANKA – Pan Łukasz Kasperek, Rajsko;
  • AKSAM Osiek;
  • EUPHORIA- studio kosmetyczne
  • STUDIO URODY Równiccy, Oświęcim;
  • RELAKS- sklep komunikacyjno-sportowy
  • LOTOS – Sklep zabawkowy Oświęcim;
  • INES -Pani Agnieszka Tyka
  • KAKADU sala zabaw dla dzieci
  • P.W.ELMAR sklep Rynek Główny 12
  • PROMARKET-sklep komputerowy
  • CONESER- herbaciarnia
  • ELIKSIR- kosmetyczny sklep internetowy
  • p.M.Nowak -sklep
  • SMYKOCHATKA – Oświęcim;
  • FHU  TYMEK I SZYMEK
  • PIERROT- JUBILER Państwo Senkowscy
  • SKLEP ELEKTRYCZNY Oświęcim ul.Jagiełły
  • GLAMUR -studio kosmetyczne
  • F.H.U AGNES
  • ARES -sklep elektryczny
  • Księgarnia – Państwo Michałowscy;
  • F.H.CENTRUM Państwo Jarzyńscy
  • Pani Anna Szyjka;
  • Pani Magdalena Grabska – biżuteria;
  • SZAROTKA -kwiaciarnia
  • KATRIN-studio fryzjerskie
  • Pani Sabina Krupa- kosmetyka
  • KOSMYK- sklep kosmetyczny
  • ŚWIAT ZEGARÓW- sklep przemysłowy
  • LOGOS- księgarnia
  • ORIFLAME- biuro regionalne Oświęcim
  • DIANA- sklep odzieżowy
  • CUKIERNIA MALIK
  • VOGUE-zakład kosmetyczny
  • GABI-LOOK salon kosmetyczny
  • SUŻYW – Sucha Beskidzka;
  • KRAWCZYK-zakład mięsny
  • Piekarnia SENDERA;
  • PSS-SPOŁEM -BIELSKO-BIAŁA
  • PAOLA-FITNES CLUB
  • KOSMYK- salon fryzjerski
  • PYCHOTKA- cukiernia-piekarnia
  • TARGOWA- restauracja
  • PLUSIK – sieć handlowa
  • F.H MAKI
  • TO-TU księgarnia
  • BISTRO-BILARD
  • PSS SPOŁEM “GÓRNIK” W BRZESZCZACH
  • ANWERK  p.A.Baran
  • SKLEP DZIEWIARSKI p.M.Noworyta
  • KWIACIARNIA Pani E.Wojtecka
  • SKLEP WIELOBRANŻOWY W.Rusek
  • EUROPA-restauracja
  • JARZYNKA- sklep spożywczy M.Mydlarz
  • MEKSYKAŃSKA- restauracja
  • F.H.U PODGÓRNI
  • WENTA kwiaciarnia
  • VENA -STUDIO FRYZJERSKIE
  • SKLEP PRZEMYSŁOWO-ELEKTRYCZNY ul/Olszewskiego
  • SANYI sklep
  • Pan Mirosław Naras – Art. Spożywcze;
  • Pan Marian Fic – Warzywa, Owoce, Art. Spożywcze;
  • DORADO – Chłodnie;
  • BULL – hurtownia Mięsa i Wędlin;
  • Aktualności

  • Co w menu?

    śniadanie:
    Chleb z masłem, wędzony filet z kurczaka, ogórek, kawa z mlekiem
    II ŚNIADANIE jabłko
    obiad:
    Kapuśniak z ziemniakami i kiełbaską drobiową, koperek,
    leniwe pierogi z masłem, arbuz, kompot
    podwieczorek:
    chleb z masłem, mozarella, pomidor, szczypiorek, herbata
    śniadanie:
    Zupa mleczna z płatkami owsianymi, graham z masłem,
    ser żółty, pomidor, szczypiorek
    II ŚNIADANIE kiwi
    obiad:
    zupa krem jarzynowa z groszkiem ptysiowym, ziemniaki, kotlet mielony z indyka, mizeria z jogurtem naturalnym, kompot
    podwieczorek:
    kisiel, banan
    śniadanie:
    Bułka z masłem, polędwica z kurczaka, pomidor, szczypiorek, kakao
    II ŚNIADANIE nektarynki
    obiad:
    zupa pomidorowa z makaronem, zielona pietruszka, ziemniaki, kurczak z warzywami (papryka, fasolka szparagowa, kukurydza, marchewka), kompot
    podwieczorek:
    racuszki z bitą śmietaną i borówkami, herbatka owocowa
    śniadanie:
    Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, graham z masłem, ser żółty, pomidor
    II ŚNIADANIE gruszka
    obiad:
    zupa jarzynowa z kaszą manną, łazanki z mięsem i kapustą, kompot
    podwieczorek:
    koktajl truskawkowy (jogurt naturalny, zmiksowane truskawki), herbatniki
    śniadanie:
    Chleb z masłem, pasta z sera białego z truskawkami, kakao
    II ŚNIADANIE sok owocowy
    obiad:
    zupa koperkowa z lanym ciastem, ziemniaki, dorsz z pieca, marchewka z groszkiem, kompot
    podwieczorek:
    galaretka truskawkowa, chrupki kukurydziane, melon